کاور پارچه ای پوشاک

کاور پارچه ای پوشاک

کاور پارچه ای 
ساک سوزنی
کاور پارچه ای پوشاک – ساک سوزنی
کاور پارچه ای -ساک سوزنی
کاور پارچه ای تبلیغاتی – ساک سوزنی
کاورپارچه - ساک سوزنی
ساک سوزنی – کاورپاچه ای

چاپ و بسته بندی خط قرمز

تولید و چاپ و فروش انواع کاور پارچه ای و ساک سوزنی در مجموعه چاپ و بسته بندی خط قرمز این محصول دوستدار محیط زیست است و ماندگاری بیشتری نسبت به شاپینگ بگ های کاغذی و نایلونی دارد. یکی از مجصولات تبلیغاتی بسیار کاربردی ساک تبلیغاتی کاور پارچه ای و بسته بندی می باشد. این محصول یکی از ماندگارترین نوع ساک دستی می باشد. اکثر فروشگاه ها جهت ارائه و فروش محصولات خود از آن استفاده کرده و برند خود را تبلیغ می کنند. جنس ساک پارچـه ای، پارچه سوزنی یا اسپان باند میباشد.

فروشگاها جهت ارائه و فروش محصولات خود نیاز به یک نایلون فروشگاهی دارد که علاوه بر اینکه محصولات فروخته شده را در آن قرار میدهد، لوگو و مشخصات فروشگاه خود را بر روی نایلون چاپ کند تا برند خود را به صورت سیار در سطح شهر بچرخانند . در مجموعه چاپ و بسته بندی خط قرمز چاپ سیلک و بر روی #نایلون و #کاورپراچه ای # ساک سوزنی #ساک کاغذی فروشگاهی آماده انجام میشود. که تعداد کاملا به صورت دلخواه انجام میشود . تعداد چاپ و تعداد رنگ همه به صورت دلخواه و مورد نیاز مشتریان مجموعه چاپ و بسته بندی خط قرمز ارائه میگردد.

خط قرمز عزم را بر تهیه محصولات اصیل و با کیفیت جزم نموده و در همین راستا با شرکتهایی که دانش بومی ، تولید ملی و اشتغال پایدار را پاس می دارند سبد مجموعه ای خود را تکمیل کرده است و تا کنون فعالیت های این مجموعه بر اصل مشتری مداری بوده و اعتقاد همیشگی این مجموعه رضایت

https://www.instagram.com/redlineplast/ اینستا گرام

برای دیدن همه نمونه کار ها بر روی لینک زیر کلیک کنید
https://redlineplast.ir/portfolio/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *